przejdź do treści
UE
dnia 29.12.2023 roku

Uroczyste wręczenie aktów mianowania nauczycielom

Stopień nauczyciela mianowanego, jest kolejnym etapem na drodze rozwoju zawodowego nauczyciela. Nie tylko podwyższa on status zawodowy, ale także świadczy o poszerzeniu i pogłębieniu przez niego wiedzy i umiejętności.

Dnia 29 grudnia 2023 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach z rąk Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego odebrali: Pani Natalia Chojnacka pracująca na co dzień w Zespół Szkół im. Zbigniewa Herberta oraz Pani Sylwia Rogalska Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Waniorowie

W wydarzeniu wzięli udział Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak oraz Nauczyciele wraz z Dyrektorami szkół średnich Powiatu Gryfickiego. Serdecznie gratulujemy uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego i życzymy satysfakcji z pracy w zawodzie nauczyciela oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Jednocześnie podczas spotkania Starostowie pogratulowali objęcia stanowiska dyrektora w ZS im. Czesława Miłosza w Gryficach Pani Monice Łukomskiej życząc udanych inicjatyw oraz owocnej współpracy z pracownikami, uczniami i rodzicami. Pani Joannie Mejnie wręczono podziękowanie za dotychczasowe działania na rzecz szkoły, która do tej pory sprawowała powyższą funkcję.

Serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy.








powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA