przejdź do treści
UE

W przyszłość - przygotowani zawodowo

Powiat Gryficki rozpoczyna realizację projektu "W przyszłość ? przygotowani zawodowo" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt skierowany jest do uczniów Technikum Ekonomicznego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

Głównym celem projektu jest wzmocnienie oferty edukacyjnej Technikum Ekonomicznego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach służącej zwiększeniu szans i zdolności uczniów do przyszłego zatrudnienia.

W ramach projektu oferujemy bezpłatnie: zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze, zajęcia profilaktyczne, zajęcia rozwijające zainteresowania, kompetencje kluczowe i zawodowe, kurs ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych), kurs prawa jazdy kat. B, kurs pilota wycieczek.

Okres realizacji projektu: 01.12.2010 - 31.12.2011
Całkowita wartośd projektu: 400.538,00 zł, w tym wkład własny 48.826,56 zł.


powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA